Vitakraft Parkiet Kracker Banaan-Kruiden-Kiwi 3 stuks

1,990 - 6,050
Bestel nu direct voor € 1,99

Origineel Vitrakraft Cracker zitten vol pure smaak en werkzame bestanddelen. De parkiet moet aan de knapperige knabbelstang knagen om zijn voer te kunnen krijgen. De smakkelijke voermix is speciaal op de behoeften van parkieten afgestemd en bevat waardevolle vitaminen voor een gezond vogelleven. De knabbelstaven worden driemaal gebakken in de huiseigen Vitakraft bakkerij. Gegarandeerd langer kauwplezier, en de knabbelstaven helpen bij het slijten van de snavel. Voor makkelijke afwisseling geef je de Vitakraft Cracker in trio-mix. De trio-mix is verkrijgbaar in 2 verschillende soorten: sesam banaan, kruiden paprika en kiwi citroen of de trio-mix met ei graszaad, abrikoos vijgen en honing sesam. Vitakraft Knabbelstaven voor parkieten 3 stuks: Receptuur speciaal aangepast aan parkieten Bevat waardevolle vitaminen 3 maal op onbehandeld hout gebakken Met praktische cliphouder Inhoud: Trio-mix sesam banaan / kruiden paprika / kiwi citroen: 90 g, 1 x knabbelstaaf sesam banaan, 1 x knabbelstaaf kruiden paprika, 1 x knabbelstaaf kiwi citroen Trio-mix ei graszaad / abrikoos vijgen / honing sesam: 80 g, 1 x Knabbelstaaf ei graszaad, 1 x knabbelstaaf abrikoos vijgen, 1 x knabbelstaaf honing sesam (Zooplus.nl)

Vitakraft Combikracker 3 in 1 speciaal voor parkieten. Een kwalitatieve snack voor langdurig eetplezier. De vogel moet hard werken om de zaden van het stokje te pikken en blijft daardoor in beweging. (Welkoop NL)

Vitakraft Kracker Mix Parkiet Banaan-Kruiden-Kiwi Dit lekkere tussendoortje bevat verschillende soorten zaden op een natuurlijk houten stokje. In de verpakking zitten drie verschillende stokjes met verschillende smaken. De Kräcker is meerdere keren afgebakken, hierdoor zitten de zaden stevig op het houten stokje. De parkiet moet moeite doen omde zaden los te krijgen, zo blijft de parkiet actief. Daarnaast slijten parkieten de snavel op een natuurlijke manier door het intensieve gebruik om de zaden los te krijgen. De Kräcker bevat belangrijke mineralen en is hierdoor een goede aanvulling op het dagelijkse voedsel. Deze lekkernij wordt zeker gewaardeerd door de parkiet. * 3 keer gebakken op een natuurhouten stokje * 3 verschillende smaken * Voor parkieten * met waardevolle vitamines * Op een natuurlijk knabbelhoutje * Met praktische cliphouder (Plein.nl)
Merk
EAN(s)
4008239212375
  • Aanbieders
Winkel
 
Omschrijving
Totaal
Thuiswinkel Waarborg
Vitakraft Knabbelstaven 3 Stuks - Sesam / Kruiden / Kiwi
€ 6,98
Vitakraft Parkiet Kracker Vijgen/Banaan-Sesam/Kiwi - Vogelsnack
€ 7,24
Thuiswinkel Waarborg
Vitakraft Parkiet Kracker Vijgen/Banaan-Sesam/Kiwi - Vogelsnack
€ 7,24
Vitakraft Combikracker 3 in 1 Parkiet - Snacks - 90 gram
€ 9,66
Vitakraft Parkiet Kracker Banaan-Kruiden-Kiwi 3 stuks
€ 9,95